testovaci_homepage

Blog o cestování

tak trochu jinak

Ahoj. Vítám tě na mém blogu. Najdeš tady články o mých zážitcích z cest s hromadou fotek a sem tam nějakým doporučením nebo radou. Mrknout můžeš i na videa z jednotlivých destinací.  Možná tě mé cestopisy i trochu pobaví, nebo možná naladí na nějakou fajn cestu. 

Pokud tě mé stránky zaujmou natolik, že nějaký tip nebo radu využiješ, nebo se budeš chtít třeba něco zeptat, neváhej a přidej komentář. 

Tak hezké čtení.

Nejnovější články

Nejlepší články

Střední Amerika

Kostarika

Z jedné strany Karibik, z druhé Pacifik, uprostřed sopky, deštné pralesy, spousta volně žijících zvířat a nádherné pláže. To je jen několik z mnoha důvodů, proč navštívit Kostariku. 

V článku se dozvíš, jak jsme si naplánovali a užili tři týdny v této nádherné zemi. Na co si dát pozor a co rozhodně v žádném případě nevynechat. 

Kanárské ostrovy

La Palma

La Palma je pátým největším ostrovem Kanárských ostrovů, leží v jejich západní části. Ostrov je ráj pro milovníky turistiky. Zamiluješ si tady hory, kopce, mlžný vavřínový prales a sopky. Hlavně sopky.

Nenarazíš tady sice na pláže se zlatým pískem, protože sem nedovanou větry ze Sahary, ale přírodu a celkově celý ostrov si užiješ v každém ročním období. 

Kapverdy

Sal

Nedotčená panenská příroda, blankytně modrý, průzračně čistý oceán, nekonečné zlaté pláže, zaručeně krásné počasí a pohodová atmosféra. To je ostrov Sal. Jeden z deseti ostrovů Kapverdských ostrovů, které jsou doslova rájem na zemi.

Poslední videa

Kostarika 2022

La Palma 2022

Sal, Kapverdy 2022

Instagram

[instagram-feed feed=1]